top of page

הפרויקטים

חוליות אמנם מייצרת מוצרי אחסון משנת 1947, באיכות מעולה וללא פשרות, אך החוזקה האמיתית של החברה היא במתן פתרונות אחסון מותאמים אישית ללקוחות, המאפשרים להם לחסוך בשטח האחסון, למצוא את הפריטים בעסק בקלות ולעבוד פחות קשה, בשביל להגיע לתוצאות טובות יותר.

את העבודה של חוליות ניתן למצוא במגוון תחומים, ברוב בתי החולים בישראל, בצבא ובמשרד הביטחון, בתעשיות גדולות, משרדים, ועוד.

בעמוד זה אספנו עבורכם כמה מהפרויקטים שלנו מהשנים האחרונות, חלקם ממש מהחודשים האחרונים, שיעזרו לכם לדמיין איך גם העסק שלכם יכול להשתנות ולהתייעל בעזרתנו. תוכלו לראות מה יש לכמה מלקוחותינו לספר על העבודה איתנו ומה שעשינו עבורם.

Custom Made Table And Shelves By Huliot

חברת שמש אוטומציה

חברת‭ ‬שמש‭ ‬אוטומציה‭ ‬היא‭ ‬חברת‭ ‬הייטק‭ ‬המתמחה‭ ‬בייצור‭ ‬פתרונות‭ ‬שילוח‭ ‬והיא‭ ‬אחת‭ ‬היצרניות‭ ‬המובילות‭ ‬בעולם‭ ‬בתחום‭ ‬של‭ ‬מערכי‭ ‬אריזה‭. ‬בתמונה‭ ‬תוכלו‭ ‬לצפות‭ ‬במערכת‭ ‬מדפי‭ ‬לה‭-‬פורטצה, בשילוב‭ ‬עם‭ ‬אחסוניות‭ ‬מותאמות‭ ‬שהתאמנו‭ ‬במיוחד‭ ‬למתחם‭ ‬החדש‭ ‬של‭ ‬החברה, כמו‭ ‬גם‭ ‬חמש‭ ‬יחידות‭ ‬תא‭-‬נע‭ ‬אקונומי‭ ‬עם‭ ‬תאים‭ ‬מותאמים‭ ‬אישית‭ ‬לצרכי‭ ‬הלקוח, ועגלת‭ ‬ארגזי‭ ‬תאים‭.‬

Screen.png

מיכאל, מנהל צוות החשמלאים בחברה, סיפר לנו מה היה עד עכשיו וכיצד עזרנו למחלקתו לחסוך זמן עבודה יקר

עגלת ארגזי תאים

עגלת ארגזי תאים

עם תאים בעלי מחיצות מודולריות הנשלפים בעזרת מסילות טלסקופיות וגלגלי סיליקון איכותיים, זהו פתרון מושלם ונייד לאחסון פרטים קטנים.

שתי יחידות תא נע אקונומי

עם מאות תאי אחסון שקופים לבחירה וידיות מתחלפות המאפשרות קידוד לפי צבעים. העסק שלכם יהיה מסודר ותחסכו זמן עבודה יקר ופחת.
 

תא נע כפול - אקונומי

המערכות האלה תופסות
פחות שטח רצפה והן מאוד מסודרות. כל מה שאתה צריך אסטתי ונגיש. זה עושה סדר ומצמצם את זמני העבודה

מיכאל, חשמלאי בחברת שמש אוטומציה

מדפי לה פורטצה - שמש אוטומציה

מדפי לה פורטצה
מודולריים, מגיעים במגוון מידות ועם אופציה לשאת עד 600 ק״ג למדף, זהו פתרון נהדר לאחסון. בנוסף, מדפי לה-פורטצה בשיליב אחסוניות נראים מהמם יחד

בית החולים שמואל הרופא

חוליות נתבקשה ליצור פתרונות אחסון מגוונים למרכז הלוגיסטי בבית החולים, הכוללים סלי ISO 60x40 ורבי תאים מדגם G2. על ידי שימוש במערכות מותאמות לצרכי הלקוח, מאפשרת חוליות עבודה יעילה מאוד, ומוסיפה עיצוב חדשני ופרקטי לבית החולים.

שמואל הרופא 02
שמואל הרופא - סל 6040

סלים מקודדים לפי צבע
ניתן לשלב קידוד לפי צבעים בסלים ובמגשים של חוליות. יעילות ועיצוב נפלא

רב-תא-צהוב.png

רב תא G2

עם ידיות נשלפות בצבע צהוב
ניתן להזמין צבעים נוספים לפי בחירה

שמואל הרופא 03

מחסן חלפים לתיקון קרונות רכבת

האתגר כאן היה ניצול מירבי של השטח, גם מבחינת גובה המחסן, תוך זמינות מירבית של החלקים והתמצאות במרחב. בעזרת אפיון ותכנון נכונים, יצרה חוליות מערכת דו-קומתית מותאמת ללקוח, עם מעברים רחבים לנוחות עבודה מיטבית. השימוש בסלים ומגשים נשלפים מאפשר שליפת תא האחסון כולו, על ידי שימוש במסילות טלסקופיות.

מחסן חלפים - רכבת

מערכת משרדית במשרדי CA בהרצליה

התקנת מערכת משרדית מדגם גליל במשרדי CA בהרצליה.
מערכת זו הופכת את תהליך גניזת המסמכים והעברתם לארכיון לפשוטה ויעילה, תוך הוספת עיצוב מרהיב למשרד.

CA-1.png

חברת תוסף בגלבוע

חברת תוסף מייצרת ומשווקת תוספים, משפרי תכונות וחומרי גלם לתעשיית הפלסטיק. בעזרת מערכות HUNI ושולחנות עבודה טכניים שהותקנו במעבדות החברה, יכולים העובדים למצוא את החלק הרצוי מבין אלפי החלקים המקוטלגים במגירות השונות, ביתר קלות.

Screen.png

מה היה לחברת תוסף בגלבוע לומר על שולחנות העבודה והאחסון שהתקנו במקום? שימו לב מה אמר עובד החברה

הוני-ושולחנות-עבודה-תוסף-גלבוע-02.jpg

מערכות HUNI מאיטליה
ארונות מגירות לעבודה טכנית ועמידה בעומסים כבדים, במגוון מידות וצבעים. המחיצות האופציונליות מאפשרות סדר וארגון בכל עסק

שולחן עבודה טכני
שולחן חזק מאוד עם רגליים מתכווננות ובמידות שונות לבחירה, מבטיח עמידה בעומסים כבדים ויעילות בעבודה

הוני-ושולחנות-עבודה-תוסף-גלבוע-02.jpg
הוני-תוסף-גלבוע-01.png
הוני-תוסף-גלבוע-02.jpg
הוני-ושולחנות-עבודה-תוסף-גלבוע-01.png

מעבדות חברת אליין בפתח תקווה

חברת המכשור הבינלאומי אליין מתעסקת ביצירת פתרונות חדשניים לטיפולי שיניים. הניקיון והסטריליות הם תנאי הכרחי לעבודה במעבדה, ולכן התאימה חברת חוליות מערכות הכוללות סלי פגסוס שפשוט לנקות, עם מחיצות מודולריות. 

המערכות עשויות מפרופילי אלומיניום שניתן להתאים לפי דרישת הלקוח. ניתן גם להשתמש בתוויות על מנת ליצור קידוד לפי צבעים על ידיות הסלים והמגשים.

אליין---סימה-ופגסוס-07.png

מערכות פרופילים עם סלי ISO 60x40

מערכות המתוכננות על פי צרכי הלקוח בקיבוץ הגושרים, לאחר אפיון קפדני. המערכות מאפשרות עבודה יעילה וחלוקה נכונה של המלאי. ניתן לשלב ברקודים לשליטה אופטימלית במלאים הקיימים והזמנת חדשים ביעילות

חברת מֶרְק (MERCK)

הרכבת מערכות מידוף לה פורטצה האיטלקית, בשילוב עם מערכות אחסון טכני של חברת הוני והאחסוניות של חוליות, מאפשרת יעילות מירבית. עובדי המחסן דיווחו על שיפור ניכר במשך הזמן שלוקח למצוא חלקים, כמו גם בבטיחות בעבודה במחסן החדש, לעומת המחסן הקודם. העבודה עם מסופונים מייעלת את כל תהליך התכנון ותפעול המלאי במחסן, מורידה את הפחת של החברה ומגדילה את הפרודוקטיביות.

Screen.png

צפו במומחה חוליות שרון שטיינברג מסביר כיצד עזרה החברה לשפר את העבודה של חברת מֶרְק, ומה היה למחסנאי של מֶרְק להגיד לאחר חצי שנת עבודה במערכת החדשה

אחסונית-XL-03.png

אחסוניות של חוליות
האחסוניות של חוליות חזקות מאוד ומאפשרות לעשות סדר בפריטים בינוניים וגדולים. חמישה גדלים לבחירה

מארק 02

בעבר לקח דקה וחצי או שתי דקות למצוא פריט. עכשיו לוקח 10-15 שניות!

יורם נגר, עובד במחסני חברת Merck

HUNI-01.png

ארונות של חברת HUNI
ארונות טכניים איכותיים ביותר עם כושר נשיאה מצויין עבור כל מגירה ומסילות טלסקופיות לשליפת 100% מהמגירה

מארק 01

מפעל באיזור דורות

התקנה של מערכות מדפים LA FORTEZZA במחסן החברה. מדפי לה פורטצה רגילים יכולים לשאת עד 180 ק״ג למדף. מדפים המורכבים מקורות וסיפונים יכולים לשאת עד 600 ק״ג למדף.

דורות 02.jpg
מדפי לה פורטצה

מערכות בחברת אלבה

חברת אלבה ממוקמת בשרון. על שטח רצפה של כ- 200 מ״ר, חוליות הכפילה את כמות החלפים הקטנים שניתן לאחסן, תוך יצירת מעברים נוחים בין המערכות והאפשרות לאחסן קרטונים שלמים.

כעת ניתן לנהל את המלאי באופן ויזואלי בעזרת מסופוני ברקוד, לחסוך זמן עבודה יקר, ולהימנע מאיבוד חלקי חילוף קטנים.

Screen.png

כיצד הצליחה חוליות להכפיל (!) את האחסון של פריטים קטנים במחסני חברת אלבה? התשובה בסרטון

אלבה-02.png
ארגז-תאים_edited.png

ארגזי תאים
ארגזי פולימר איכותיים עם ידית אינטגרלית, מחיצות מודולריות ויכולת נשיאת משקלים מרשימה. בשילוב עם מערכת פרופילים של חוליות, זהו פתרון אחסון אולטימטיבי לחלקים קטנים ובינוניים

חברת אקוושילד (EQUASHIELD)

חברת אקוושילד שבצפון הארץ מפתחת מערכת אוטומטית ליצור תרופות במינונים על פי דרישת הלקוח וללא מגע יד אדם, באמצעות פטנט ייחודי. במחלקת הפרו (PRO) של החברה התקינה חוליות שולחנות עבודה למחשבים לצד עמדות אחסון מתקדמות, כמו גם מחסן גדול המאובזר במערכות מדפים וארונות מגירות למשקלים כבדים מתוצרת איטליה. הסטנדרט הגבוה מבחינת הניראות אותו הציבה לפניה חברת אקוושילד ניכר גם בפינות העבודה ובמערכות האחסון השונות בחברה. 

Screen.png

פגשנו את אלינה מחברת EQUASHIELD שהסבירה לנו בדיוק מה עשינו עבור החברה שלה, שהמציאה פטנט גאוני

אקוושילד-01.jpg

בעבר לקח דקה וחצי או שתי דקות למצוא פריט. עכשיו לוקח 10-15 שניות!

אלינה  |  חברת אקוושילד

אקוושילד-06.jpg

מדפי לה פורטצה
מודולריים, מגיעים במגוון מידות ועם אופציה לשאת עד 600 ק״ג למדף, זהו פתרון נהדר לאחסון. בנוסף, מדפי לה-פורטצה בשיליב אחסוניות נראים מהמם יחד

מערכות מגירות וארונות הוני
מגירות שעומדות בעומס של עד 70 ק״ג (!) לכל מגירה. מושלמות לאחסון פריטים בינוניים, ומגיעות עם מחיצות מודולריות לשמירה על סדר בעסק

אקוושילד 001.jpg

חברת קופרוויז׳ן

חברת קופרוויז׳ן (COOPERVISION) שבגליל המערבי מייצרת עדשות מגע מותאמות אישית ללקוחות שלה, הנמכרות במעל 130 מדינות. חוליות פתרונות אחסון ייצרה מערכות מותאמות אישית עבור החברה, הכוללות פרופילי אלומיניום ייחודיים בשילוב סלים ומגשים וגן ארגזי תאים, המאפשרים עבודה מסודרת וניצול יעיל מאוד של שטח הרצפה במפעל.

קופרויזן-01.jpg

ארגזי תאים
ארגזי פולימר איכותיים עם ידית אינטגרלית, מחיצות מודולריות ויכולת נשיאת משקלים מרשימה. בשילוב עם מערכת פרופילים של חוליות, זהו פתרון אחסון אולטימטיבי לחלקים קטנים ובינוניים

קופרוויזן 001.jpg

מערכת עם סלי ISO 60x40
מערכות המתוכננות על פי צרכי הלקוח לאחר תהליך אפיון קפדני של מומחי חוליות. שילוב ידיות בצבעים מאפשרים תהליך עבודה קל ונוח

קופרויזן-04.jpg

חברת קירוסקאי

חברת קירוסקאי מתמחה במטבחים תעשייתיים ״של הביוקר״, ומאפשרת ללקוחותיה לרכוש ציוד מתקדם וייחודי להכנת מזון בקנה מידה עסקי. מכיוון שלחברה יש מאות מוצרים שעבורם היא צריכה להחזיק אלפי חלקי חילוף שונים, פנתה החברה לחוליות, שתכננו עבורה מערכת פרופילים ייחודית עם סלי ISO 60x40 בגובה של מעל שני מטרים. התוצאה מהממת והכי חשוב - בעיית האחסון של קירוסקאי נפתרה באופן אופטימלי.

Screen.png

ראו מה לאלון, מנהל טכני בחברת קירוסקאי, היה להגיד על העבודה עם חוליות, וכיצד עזר לו רוני, מומחה חוליות כבר מעל 30 שנה, להגיע לפתרון אחסון מושלם עבורו

Snapshot_2_edited.jpg

כפי שאתם יכולים לראות פה, זה מאוד נגיש, מאוד נוח. קיבלנו פתרון מעולה

אלון שטרייר  |  מנהל טכני בקירוסקאי

רוני-02.png
רוני.png

תהליך העבודה

אנו מומחים במתן פתרונות מותאמים אישית לעסקים מכל התחומים. כאשר עסק פונה אלינו ומבקש פתרון אשר עתיד לייעל עבורו את האחסון, מומחה של חוליות מגיע אליו, מאפיין אתו את שטח האחסון המיועד, מבצע מדידות וסקיצה ראשונית. זה כולל הבנה מפורטת לגבי החלקים שצריך לאחסן והכמות שלהם והצרכים הספציפיים לאותו עסק.

 

לאחר מכן, הלקוח מקבל שרטוט מדויק של השטח, עם פתרונות המותאמים אישית לצורך שלו ולשטח הספציפי. לאחר אישור התכניות, המערכות שלנו מיוצרות, מובלות ללקוח ומותקנות לשביעות רצונו המלאה.חוליות נכונה לסייע ללקוחותיה גם לאחר ההתקנה, עם שירות מקצועי, אדיב ויעיל בסטנדרטים הגבוהים ביותר בענף.

אם כן, ניתן לראות את תהליך העבודה שלנו עם לקוחותינו כך:

אחריות

אחריות לאורך שנים על-ידי יחידות השירות של חוליות

שירות

הצוותים שלנו כאן בשביל הלקוחות גם לאחר ההתקנה לכל בקשה או שאלה

הרכבה

הובלה והתקנה של כל המערכות ע״י מתקינים מומחים של חוליות

ייצור

ייבוא וייצור של שלל הפתרונות לפרויקט במפעל ישראלי בקיבוץ הגושרים

תכנון

תכנון והפקת תוכניות ממוחשבות לשלבי הבניה השונים לאישור הלקוח

אפיון

מיפוי האתר והתאמת פתרון מדויק ותפור לצורכי הלקוח

בואו נדבר

נשמח לעזור גם לכם גם לכם לחסוך בשטח האחסון שלכם, להתייעל, לאפשר לעסק שלכם לעבוד מהר יותר, לצמצם פחת על מלאים, למצוא רכיבים בקלות והכי חשוב - לחסוך לכם כסף.

מעולה, מומחה שלנו ידבר איתך בקרוב

bottom of page