משרדית

 

בחירת צבע ההבית

מערכת המגירות של משרדית בנויה על בסיס בית מגירה חכם, אשר יכול להכיל מגוון מגירות בגבהים שונים (40, 80, 120, 160, 240 מ’’מ). סט משרדית מאפשר שילוב מושלם של מגירות ואוגדנים באותו ‘’בית’’. השיטה המודולרית של מערכת משרדית מאפשרת ליצור מספר רב של צירופי מגירות, אוגדנים וארוניות. 

צבעי המסגרת:

בתים, בסיסים ודפנות

 

בחירת חזית המגירה

דגם גליל

משרדית בדגם גליל מעניקה אפשרות בחירה רחבה של גוונים מרהיבים. החזית הינה חזית פלסטיק הזוכה לביקוש רב בקרב לקוחות למעלה מעשור שנים. על חזית בדגם גליל ניתן לרשום את תכולת המגירה, דבר שהופך את שיטת התיוק והאחסון לקלה ויעילה. ניתן להתאים את קשת הגוונים של גליל למערכת הצבעים השולטת במשרדכם וליצור חלל עבודה העונה על צפיותיכם האסתטיות באופן מושלם.

מערכת משרדית בדגם גליל מתאימה למערכות גדולות, מוסדות עם עמדות עבודה רבות ולמשרד הקטן כאחד.

צבעי החזיתות:

 
 

דגם מטאלי

למשרדית בדגם מטאלי, חזית הצבועה בטכנולוגיה מיוחדת ובתהליך המעניק למערכת גוון מטאלי, נקי וקליל. החזית מיוצרת בשני גוונים המקנים תחושה של אסתטיקה עכשווית. הגוון המטאלי משתלב היטב בחומרים האחרים המצויים בחלל העבודה כמו עץ, פלסטיק, מתכת וציפויים אחרים.


דגם מטאלי מתאים לכל סוגי המגירות במערכת משרדית. החזית מעוגלת, נעימה למגע וקווי המתאר שלה יוצרים תחושה של דינאמיות בסביבת העבודה.

 

צבעי החזיתות:

דגם הרמוני

משרדית בדגם הרמוני מאפשרת התאמה ושילוב עיצובי של מערכות התיוק עם הריהוט המשרדי הקיים. ניתן להתאימה לגווני השולחנות, הארונות והדלפקים תוך שמירה על אופיו האסתטי של חלל העבודה.

לדגם הרמוני מגוון ציפויי פורמייקה המותאמים למגירות ואוגדני משרדית (40 ו-80 בלבד) המודבקים בטכנולוגיה מיוחדת. לחזית מותאמת ידית מהודרת.

משרדית בדגם הרמוני תורמת להפיכת חלל המשרד למקום נעים ויעיל.

צבעי החזיתות:

 

בחירת משטח עליון

צבעי המשטח העליון:

 

מוצרי חוליות

 

סידרת מוצרי רב־תא Pro

מוצרי רב־תא G1

מוצרי רב־תא G2

אביזרים למערכת רב־תא

מפת אתר

 

עמוד בית

קטלוג המלא 

פרויקטים

צור קשר

חוליות פתרונות אחסון בע״מ

משרדים ואולם תצוגה:

טלפון: 03-6889980  |  פקס: 03-6888786  |  דוא”ל: sales@huliot.com  |  כתובת: רח’ המלאכה 21 פארק אפק, ת.ד. 11851, ראש העין 4809158